Способи доставки

Придбані у книги надсилаємо через поштових операторів: Нова Пошта та УКРПОШТА.

Після оформлення замовлення номер посилки покупець отримує на електронну пошту, вказану під час заповнення даних отримувача товару.

ОБОВ’ЯЗКОВО! Перевіряйте комплектацію і зовнішній вигляд товару під час його отримання на відділенні поштового оператора! Покупець самостійно несе відповідальність за зовнішній вигляд і комплектацію товару після його отримання на поштовому відділенні. При виявлених пошкодженнях товару або його неповної комплектації покупець має право відмовитися від отримання товару виключно на відділенні поштового оператора при отриманні. Повернення або обмін товару у видавництві можливий лише у випадку виробничого браку.

Книги, придбані на ПЕРЕДЗАМОВЛЕННІ, передаються поштовому оператору для доставки протягом 4 днів після їх виходу з друку (орієнтовна дата виходу вказана в описі товару).

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання належної якості обміну або поверненню НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Види доставки — на відділення, поштомат або адресна
Вартість доставки — від 70 грн за одну посилку
Терміни відправки — 1-2 робочі дні
Терміни доставки — 1-3 дні

Види доставки — на відділення
Вартість доставки — від 50 грн за одну посилку
Терміни відправки — 2-4 робочі дні
Терміни доставки — 2-7 днів
Доставка за кордон не здійснюється!
Щодо будь-яких питаннь звертайтеся за телефоном:
068 711-11-22 (Київстар)
Або пишіть на електронну адресу: [email protected]