Медіа про нас

Необов’язково ставати новою версією себе 2025 року, та якщо ви прагнете змін, немає кращих помічників у цій справі, ніж книжки. Тому книжкова оглядачка Тетяна Крисюк зібрала для вас книжки, які допоможуть краще пізнати себе і цей світ наступного року або просто сьогодні. Адже чим більше ви дізнаєтеся, тим цікавіше стає жити.

Цієї зими виходить книга Роберта Пірі «Північний полюс». Пірі — американський дослідник, який першим підкорив Північний полюс у квітні 1909 року. У книзі він у деталях розповідає про свою подорож та усі труднощі, які він подолав на своєму шляху. 

Нещодавно у видавництві “Бородатий Тамарин” друком вийшла книга астронома Майкла Брауна “Як я вбив Плутон і чому це було неминуче”. Це якісний нонфікшн, оскільки він поєднує в собі три важливі компоненти – достовірність, доступність та емоційність. 

1870-го року Томас Генрі Гакслі, природознавець і зоолог, порівняв щойно знайденого скам’янілого птаха археоптерикса (Аrchaeopteryx) зі скелетом компсогнатуса. Виявилося, що птах та динозавр-хижак мають багато спільних рис. Наприклад, зуби й хвіст із кісток.

ITC

Пошуки позаземного життя справа важлива та поки що безрезультативна. Тому не дивно, що цій тематиці присвячують багато часу, досліджень грошей тощо. Сьогодні ми поговоримо про іншу їхню книгу «Усі ці світи ваші» авторства канадського астробіолога Джона Вілліса. Вона також розповідає про пошуки життя у Всесвіті, але робить це інакше. 
Читаючи історію Шіна, ви пригадуватимете ГУЛАГ, нацистські концтабори, росію, яка, як і Північна Корея, не визнає міжнародної відповідальності. Дізнаєтеся про те, як влаштована найбільш ізольована, тоталітарна і бідна держава у світі. А ще переосмислите значення свободи, освіти й вибору, який робить нас людьми або нелюдами. Це нелегке читання, але водночас важливе, бо спонукає до рефлексії, пошуку правди і справедливості.

ITC

Книжковий клуб ITC.ua знову вітає читачів та фанатів літератури. Сьогодні мова піде не про «художку» — розкажемо про науково-популярну книгу «Океани поза межами Землі» відомого американського астробіолога та планетолога Кевіна Пітера Генда. В Україні її випустило видавництво «Бородатий Тамарин». Книга містить безліч інформації про різні наукові дослідження та пошуки позаземного життя.

ITC

«Верхи на шатлі» не тільки про смертельні небезпеки та психологічні проблеми астронавтів. Це також яскрава потужна, та головне, дуже смішна історія людини, яка зрозуміла та визнала усі свої помилки. Вона полюбляє жартувати, робить це чудово та у потрібні моменти.

Liga.net

Чому вирішили запуститись під час війни, від чого залежить успіх видавництва та яким є український книжковий ринок, розповідають Тетяна та Макс Кідруки.

ЕСПРЕСО

Макс та Тетяна Кідруки розповідають про те, чи купують українці книжки під час війни, як «тестувати» публіку на лояльність та скільки потрібно коштів, аби відкрити власне видавництво.

ЛІРУМ

Журналістка LiRoom Яна Ільків поговорила з Максом Кідруком про те, як письменник із дружиною Тетяною Кідрук наважилися запустити видавництво під час повномасштабної війни та як вихід «Нових Темних Віків» вплинув на старт проєкту.

Пошук на сайті

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors