Політика конфіденційності

Конфіденційність відвідувачів нашого веб-сайту tamarinbooks.com дуже важлива для нас, і ми прагнемо її захищати. Ця політика конфіденційності пояснює, як ми будемо використовувати вашу особисту інформацію.

Терміни

 • Магазин – інтернет-магазин, що знаходиться за адресою tamarinbooks.com. Створений для здійснення покупок Покупцями, та для взаємодії із ними.
 • Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, що проводить взаємозв’язок через Крамницю із Продавцем.
 • Продавець – ФОП Кідрук Тетяна Валеріївна. Адреса: 33028, м. Рівне, вул. А. Грушевського 40, кв. 235.
 • Товар – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Магазину та поміщений у кошик, або вже придбаний Покупцем у Продавця.
 • Послуги – будь-які послуги, які пропонуються на Сайті Продавця.

 

Загальні положення

Надаючи свої персональні дані на сайті Магазину, Покупець надає Продавцеві згоду на обробку, використання своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних».

Надана Покупцем інформація є конфіденційною і не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.

Збір персональних даних

На сайті tamarinbooks.com ми збираємо наступну інформацію:

 • Особисті дані: ім’я та прізвище, номер телефону, електронна пошта.
 • Адреси поштових відділень для доставок Товарів.
 • Інформацію, яка отримана в результаті дій Покупця на сайті: відгуки, списки бажань, історія замовлень та особисті налаштування.
 • Технологічну інформацію, яка отримана через взаємодію браузера з Магазином (IP-адресу, інформацію про пристрій, країну, час відвідування, назва та мова браузера, файли cookies). Ці дані збираються виключно для аналізу інформації про наших відвідувачів з метою ведення бізнесу та покращення надання послуг.

Збір персональних даних Покупця здійснюється в Магазині при реєстрації, при замовленні товару без реєстрації, а також у подальшому використанні ресурсу.

Мета використання персональних даних

 • Реєстрація Покупця на сайті.
 • Для виконання зобов’язань перед Покупцем.
 • Для розсилки рекламних повідомлень та сповіщень на електронну адресу Покупця (тільки за бажанням Покупця).

 

Зберігання та використання інформації

База даних із інформацією Покупців Магазину зберігається на серверах Продавця.
Інформація обробляється за допомогою автоматичних систем (окрім інформації про здійснення покупок Покупцем).

Усі права на зміст Сайту належать ФОП Кідрук Тетяні Валеріїві, або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права”, іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами.

Відвідувачі Сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з Сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали.

Якщо Ви відвідуєте даний Сайт, то Ви автоматично погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та її умовами. Якщо Ви не погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та її умовами, то Ви маєте залишити цей Сайт.