Жали, дзижчи, кусай

Автор:

Переклад:

Серія:

Формат:

К-сть сторінок:

Палітурка:

Папір:

Вага:

Рік видання:

ISBN:

Дата виходу:

СВЕРДРУП-ТІҐЕСОН Анне

БОДАК Інна

135х210 мм

240

тверда

офсетний

300

2024

978-617-8154-01-1

22 травня 2024

Тамарин-фактори

Content-фактор
Fun-фактор
Emotional-фактор
Wow-фактор

Анотація

На кожну людину на Землі припадає 200 мільйонів комах. Вони живуть усюди — глибоко в печерах, високо в Гімалаях, у гарячих джерелах Єллоустоуну й навіть у ніздрях моржів. А ще вони напрочуд різноманітні — є комахи, в яких вуха на колінах, очі на пенісах, а язики під ногами. Однак за той самий час, коли населення Землі подвоїлося, кількість комах скоротилася вдвічі. Більшість із нас не вбачає у цьому проблеми, вважаючи, що життя без них було б кращим. Насправді ж життя без комах неможливе.

Ми знаємо, що без медоносних бджіл не матимемо меду, але мало кому відомо, що без крихітної шоколадної мошки не було б ні какао, ні шоколаду. Що личинка мухи може очищати рани, а личинка борошняного хруща вміє перетравлювати пластик. Що плодова мушка стала учасницею дослідницьких експериментів, які принесли шість Нобелівських премій, а декілька видів жуків відіграли важливу роль у розробці антибіотиків.

«Жали, дзижчи, кусай» — це дотепне й пізнавальне знайомство зі світом комах. Анне Свердруп-Тіґесон з ентузіазмом розповідає про істот, які на перший погляд видаються лячними і непотрібними, а насправді є незамінними для екосистеми: вони запилюють квіти, забезпечують їжею інших тварин, стримують поширення шкідливих організмів. Це книжка про те, як сильно ми — й наша планета загалом — залежимо від крихітних комашок.

Є в наявності

399 

ДОСТАВКА

Нова пошта

Поштомат Нова Пошта

від 60 грн

Відділення Нова Пошта

від 70 грн

Кур'єр Нова Пошта

від 100 грн

Укрпошта

Відділення Укрпошта

від 40 грн

Кур'єр Укрпошта

від 60 грн

Онлайн-оплата платіжною картою

ІЗ ЦІЄЮ КНИГОЮ ЧАСТО БЕРУТЬ